Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az IBS-ről?

Mit gondoltok az IBS-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az érdekelne, hogy mi a véleményetek az IBS-ről, elsősorban külföldön szeretnék tanulni, de ha az nem jön be (Nem vagyok jó tanuló(Hármas-négyes), de angolul és németül is folyékonyan beszélek.) Akkor oda szeretnék jelentkezni, a pénz szerencsére nem probléma. (Apám támogat.)

Szerintetek melyikkel járok jobban? BGF vagy IBS?



2015. dec. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a papír kell és amúgy már megvan hol fogsz dolgozni(vagyis a jövőd már most biztos),akkor bátran ajánlom az IBSt.. egyébként semmire nem jó, ha egy IBS papírral bekopogtatsz mondjuk a KPMGhez,már a recepción körbe röhögnek.. míg a KPMGsek két harmada bgfes, ami jóval többet ér a munkaerő piacon.. én is hasonló helyzetben voltam mint te,aztán elmentem az IBS nyílt napra,és akkor határoztam el hogy oda tuti nem megyek (és nekem sem a pénz volt az akadály, most is fizetősön vagyok),csak én olyan diplomát akartam amit elismernek.. ha magyar vagy és az ibsen tanulsz akkor azt üzened a világnak hogy csak melegedni jársz be,az hogy milyen az oktatás meg leszxrod.. oda inkább külföldiek mennek, de azok közül sem az igényesebb fajta.. de mondom,ha csak a papírra van szükséged akkor nyigodtan,az a legjobb ;)
2015. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chrisballack válasza:
BGF-es diploma köztudottan az egyik leggyengébb. Jobb mint az Oxfordi IBS-es? Nem értem hol élsz te. BGF vagy IBS közül egyértelmű hogy IBS....
2016. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én az IBS-en kezdtem ebben a tanévben. Bevallom énis féltem először odamenni mert sokan mondták, hogy oda csak buta pénzes hülye gyerekek járnak, de hatalmasat csalódtam rengeteg értelmes ember van akik nem azért jöttek ide mert nem jutottak be volna máshova, hanem a nemzetkozi diploma sok embert vonz, nekemis nekik is közel maximális érettségi pontjaik voltak . Viszont ez csak az egyik véglet akik az angol szakon vannak, a magyarosok nagy részére sajnos tényleg igazak a pletykák.
2016. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!