Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen átiratkozom egy...

Ha egyetemen átiratkozom egy aktív és egy passzív félév után, számít az aktív félév a krediteknél?

Figyelt kérdés

Eléggé mellé lőttem. Ha a következő félévet passziváltatom ,majd átjelentkezek máshová ,akkor az itt szerzett krediteket nézik ,vagy előlről kezdődik?

36 kredit kell legyen 2 aktív félév alatt ,hogy ne kerüljek át fizetősre ,de ilyenkor ,ha nem tudok krediteket átvinni ,mi történik? Ha most mondjuk szerzek 25 kreditet és a következő egyetemen is 25öt ,akkor 25kreditem van ,vagy 50?


2015. dec. 23. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha átjelentkezel máshová és nem újrafelvételizel, akkor az estek 99%-ában csak fizetősre vesznek át. Miről mire jelentkezel, ha szabad megkérdeznem és mely felsőotkatási intézmény(ek)ről van szó?
2015. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oe kvkról oe bgk. Újrafelvételire gondoltam.
2015. dec. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!