Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális ez a tanár?! Mindenho...

Normális ez a tanár?! Mindenhol ilyen veszélyeket kell vállalni, ha ezen a szakon tanulna az ember?

Figyelt kérdés

PPKE BTK Régészeti Tanszék küldöttjeként járt megint, ebben a hónapban Szíriában az egyik tanár, hogy a kapcsolatokat erősítse és az iszlám terrorszervert jelenléte ellenére is ide kell mennie a hallgatóknak ásni,akik a közel-keleti irányt választják.

Én ide szerettem volna menni, de így nem vagyok abbam biztos, hogy halálveszélynek szeretném kitenni magamat...

Ez egyébként komoly, hogy aki Magyarországon egy magyar egyetemen régészetet szeretne hallgatni, annal kötelező repülőre ülnie a gyakorlatok miatt?!


Magyar szakirányosok meg Oroszországba mennek..és ha lelövik az utasszállítót, főleg, miután ilyen nagy szerepet vállalnal az oroszok...


Nem tudom, mit tegyek és hogy egyáltalán elég-e kezdésnek egy b2 angol nyelvtudás..


Azért kíváncsi vagyok, hogy vajon Angliában is meg kell tanulnia a hallgatóknak 4778 nyelvet ahhoz, hogy a hazájukban ássanak az egyetem alatt?!



2015. dec. 25. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi ésszel örülj, hogy bejutottál.
2015. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi köze van az értelemnek a jogos aggodalomhoz?

Szerinted rendben van, ha Szíriába küldik gyakorlati munkára a hallgatókat ebben a világhelyzetben?


Egyébként nehéz normális választ adni, ilyen megeröltető visszatartani a rosszindulatot még karácsonykor is?

Gondolom, te soha nem bizonytalanodsz el az életed során, igaz?

2015. dec. 25. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Senkinek nem fognak pisztolyt a fejéhez, hogy menjen Szíriába. Én örülnék, ha ilyen lehetőségem lenne.
2015. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Én a seggemet vertem volna a földhöz, ha kivisznek ásatni, de tőlünk csak a doktoranduszok mennek... Ha nem akarsz, ne menj, de kizártnak tartom, hogy a tanárod ne tudná az ottani helyzetet jobban megítélni, mint te a szenzációhajhász újságcikkek alapján.
2015. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!