Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumba szeretnék tovább...

Gimnáziumba szeretnék tovább tanulni de mivel rettentő gyenge az átlagom (3,9) így esetleg egy gyengébb gimit keresnék. Szerintetek sikerülne bejutnom vmelyik gimibe? Ha lehet heves megyébe illetve Budapest környékén.

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 00:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha ez teljesen elképzelhetetlen akkor középiskolákból melyik az ahol normálisan lehet tanulni, nem mindenféle szedettvedett emberek vannak?
2015. dec. 27. 00:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3,9 nem rettentő gyenge, van sok budapesti gimnázium, ahova ilyen tanulókat vesznek fel. A legelitebbek kivételével bárhova jelentkezhetsz (pl Vörösmarty, Szinyei, Teleki Blanka, Leövey).
2015. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :)
2015. dec. 27. 12:11
 4/12 anonim válasza:
100%

Nekem is ennyi az átlagom sajnos.

Én megpróbálom hogy bejussak a Szilágyiba Egerbe és a Neumann Egerbe oda jár a bátyám is oda azért jelentkeztem és a Földesibe de az Miskolcon van.Ebbe a háromba adtam be az AJTP-s szakra a jelentkezést.

Jelentkezni fogok még az Andrássiba szintén Egerbe.ez katolikus

Remélem valahova felvesznek

Sok sikert !

2015. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet.Én még csak 7.es vagyok de már most ezen gondolkodom éjjel-nappal. Sok sikert neked is :)
2015. dec. 27. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha még csak hetedikes vagy, akkor bíztatnálak, hogy a hetedikes félévi nem számít ;) Csak az évvégi, úgyhogy még belehúzhatsz egy picit :)


De én is ilyen gimiket ajánlanék, mint amit már előttem megtettek :) Ha minden szakad, a Szent-Györgyi Albertet, de az már tényleg a legalja :(

2015. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
II. Rákóczi esetleg?
2015. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2015. dec. 27. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 7. es vagy akkor még sokat javíthatsz az átlagodon, 7 évvégén 3,8 volta most 8.-ban 4.4 :)

szóval hajrá ;)

2015. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok hogy ennyit tudtál javítani. Esetleg van már elképzelésed hogy hová mész továbbtanulni?

:)

2015. dec. 27. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!