Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumba szeretnék tovább...

Gimnáziumba szeretnék tovább tanulni de mivel rettentő gyenge az átlagom (3,9) így esetleg egy gyengébb gimit keresnék. Szerintetek sikerülne bejutnom vmelyik gimibe? Ha lehet heves megyébe illetve Budapest környékén.

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 00:19
1 2
 11/12 Katalin4600 válasza:
100%
Szia! Szoval 3.9. Eloszor is; ez nem jelent semmit. Ezzel az atlaggal te lehetsz sokkal de sokkal ertelmesebb, mint mi osszesen, akik probalunk valaszolni a kerdesedre. Masodszor: mik a terveid a jovore nezne? Magyarorszag vagy kulfold?
2015. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Az oké, hogy neked 3,9-es az átlagod de az is számít, hogy mi húzza le.

Nálunk pl. volt latin nyelv tanulás amiből kettes lettem hetedik év végén de a kutyát sem érdekelte mert minden más négyes vagy ötös volt.

Ha hiszitek ha nem én matekból is ötös voltam :)

2015. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!