Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az átvételre így mennyi az...

Az átvételre így mennyi az esély? (BME, SZTE)

Figyelt kérdés
SZTE élelmiszer mérnökiről BME biomérnökire mennyi az esély úgy, ha a pontjaim jóval a ponthatár alatt voltak, viszont nem is jelöltem meg. két lezárt félév kell, a tantárgyak között sok átfedés van, kredit számban különböznek. Az átlagom ebben a félévben 3,5 vagy a fölötti lesz. De így jósolok sok esélyt, 20 %. SZTE biomérnökire talán több eséllyel átvehetnek?

2016. jan. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
20%? Te nagyon optimista vagy...
2016. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZTE biomérnökre lehet szerintem 20% esélyed, a BME-re KIZÁRT, hogy átvesznek, és a felvételi pontod is jóval a határ alatt volt, akkor meg főleg 0%. Ezt BME-sként írom neked.
2016. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második: és van olyat akik már át vettek? :D
2016. jan. 1. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Van róla tudomásom igen, de ezekkel a "paraméterekkel", amikkel te rendelkezel, esélytelen, és ezt tényleg a legnagyobb jóindulattal írom.
2016. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de szte-re meg meglett volna a pontom (csak nem jelöltem meg), szte-n is tanulok szóval oda több mint 20 % szerintem.
2016. jan. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!