Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Lévay József Reformát...

Milyen a Lévay József Református Gimnázium? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Főleg azt szeretném tudni hogy a hit terén mennyire komoly.
2016. jan. 3. 16:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
Álszent, nagyon rosszak a tanárok, nincs osztály közösség és nagyon arcra mennek.
2016. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ne szivass
2016. jan. 6. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Elso valaszolo ne irj mar hulyesegeket...

Kilencedikes vagyok es nagyon szeretem. Konnyu bejutni, nehezebb bent maradni. Komoly hit teren bar ez tanarfuggo is, minden hetfo reggel templom meg unnepekkor, gy felevben kb 3-4szer elmesz templomba teljesen jo vagy... Igazabol ennyi, en szeretem a levayt.

2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Az engem tanito kb 14 tanar kozul 10 nagyon jol tanit es tolerans, az osztalyomat is nagyon szeretem. Versenyeken jo eredmenyeket szoktak elerni a diakok, a labor nagyon jol felszerelt. Nagyon tiszta a suli, es azt hiszem az atlag kb 4 korul van... Keves tanulassal is siman vagy 3-4es.
2016. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hú!! Megnyugvás. :-D

És te milyen tagozaton vagy és milyen lett a központid? Csak azért kérdem hogy tudjam kb milyen esélyeim vannak.

2016. jan. 31. 07:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Median es 70 pont korul lett a kozpontim.
2016. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Felvettek?:) vagy hova mentél végül?
2016. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos az elsőnek abszolut leírta az igazsagot:)
2016. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Elsőnek elhoszem h baja van !

Főleg ha az aki lóg össze-vissza , nemcsinál házit , ír egyesekwt meg egèsz óràn nem veszi elő a füzetèt ès b*szogatjàk h csinàljon is valamit , majd csodálkozik h a tanár arcra megy ! XD

Figyi ha rendesen ès tisztessègesen csinálod a dolgod akkor sehol semmi bajod se lessz !

Majd ràjöszz amikor visszagondolsz h akinèl annó arcra ment a tanár az megis èrdemelt !

2017. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
kedves utolso!en 6 evet jartam oda es tudom hogy kritikan aluli azaz iskola.ja es kapasbol tudok mondani olyat aki nem az általad leirt okok miatt osztalyozott arcra hanem szimpatia alapjan:)
2017. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!