Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskola-egyetem lenne...

Melyik főiskola-egyetem lenne számomra a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, illetve nem is találtam számomra megfelelőt. Számítógépes grafikával akarok foglalkozni. A mesharray maya képzésén szeretnék részt venni. Ez csak Pesten és Debrecenben elérhető így máris fogynak a lehetőségek. 4-5 éve modellezek és 3 éve tagja vagyok egy filmes stábnak ahová modelleket készítek. Ez érdekel, ezt szeretem csinálni. A maya kurzus nagyon fontos számomra de csak egy képzés szükségesnek tartom a felsőoktatást. Később a Digic Pictures, vagy hasonló cégek lennének a célpontjaim, ahol elszeretnék helyezkedni. A segítséget előre is köszönöm.

2016. jan. 3. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy mit szeretnél csinálni, milyen képzést akarsz hozzá elvégezni, akkor mégis mi a kérdés?
2016. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

programtervező informatikus vagy mérnök informatikus

Debreceni Egyetem programtervező informatikus msc-jén a szakirányok pl.: egészségügyi informatikus szervező, információmenedzselési rendszerek, információs rendszerek, képfeldolgozás és számítógépi grafika, mesterséges intelligencia, számítástudomány

2016. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!