Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen...

Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen) felvételi?

Figyelt kérdés

Hanyas pontszámot kell írnom hogyha a NYEK haladó angol szakra vagy NYEK magyar-törire fel vegyenek?

25 matek 45(esetleg több) magyar jónak számít?

Elvileg félévkor 4,8-as átlagom lesz.

Szóbelinél mennyi pontszám a minimum?

Milyen tételek vannak magyarból és töriből?

Adnátok tanácsot hogy mikor írom a központit hogy osszam be az időt? Amikor csinálom suliban vagy otthon a feladatlapot mindig az idővel van baj..

Előre is köszi válaszokat!



2016. jan. 7. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit te leírtál jónak számít :)

4,8-as átlag tökéletes, ehhez minimum 65 pontos központit írj, de jó, ha afölött van.

A tételeket leírom, ha írsz privátot, most nincs túl sok időm a gép előtt :(


Hogy oszd be az időt? Magyarnál a szövegértés hosszabb időt vesz igénybe, ha jól megy azzal kezd, én azzal kezdtem mindig, előbb be is fejeztem.

A mateknál a hosszabb feladatokkal kezd, aminek nem tudsz neki rögtön nekikezdeni, azt hagyd ki, és az egyperces feladatokkal gyorsan kész leszel, és marad időd, a nehéz feladatokra visszatérsz.


Nagyon sok sikert!

2016. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél!!:) Ment a zöld kéz:D
2016. jan. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!