Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek nehezebb lesz a 2....

Matek nehezebb lesz a 2. Félévben? (9. osztály)

Figyelt kérdés

Most vettük a nevezetes azonosságot meg a 2.fokú egyenletet és egyáltalán nem vágom.. 1.7re állok de holnap biztos hogy 1est írok, így megbukok félévkor.. talán össze tudnám hozni a kettest ha írnék a függvény ábrázolásból...



Szóval ha most semmit nem értek (egyenletek) akkor a 2. Félévben se számítsak jóra? (Így is úgy is kellenne külön matek tanár nekem.. lesz is)


2016. jan. 7. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, bocs de ez nem lesz jobb. Tanulás-módszertani hiányosságaid vannak de nagyon durvák.

Szerintem hiányzik az életedből a rendszeresség, mindig doga előtt egy-két nappal veszed elő a teljes fejezetet aztán meg nem megy. Jól mondom?


Minden esetre én szívesen elmondom a 9.es anyagot, ha leírod, hogy mi a probléma.

2016. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van.. Eddig nem nagyon tanultam

. Eddig a többi tantárgyból 3as 4eseket szereztem csak ugy hogy amit eddig megtanultam 8.ig.. rá kellett most jönnöm hogy kell tanulni.. sajnos.. de szerintem nem csak én vagyok így vele.. de ezen változtatnom kell.. és fogok is!

Köszönöm a válaszod!

2016. jan. 7. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne fogjál is, hanem még ma kezd el

ilyen átlaggal azért van mit tanulni, nem igaz?

2016. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát van..
2016. jan. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!