Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok! Szerintetek...

Nyolcadikosok! Szerintetek nehéz lesz jövő héten a központi felvételi? Mennyire féltek tőle?

Figyelt kérdés

Melyik lesz nehezebb? A matek vagy magyar?

Nem emlékszem tavaly és tavalyelőtt hogy volt.


2016. jan. 7. 20:39
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mindig a másik a nehezebb.

P. amikor én felvételiztem 8 osztályosba akkor a magyar nagyon nehéz volt, a matek (nem vagyok nagy matekos) megvolt 25 perc alatt.

Testvéremnél meg fordítva volt, ők a matekba pusztultak bele :D

2016. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igazából teljesen felesleges azon izgulni, hogy nehéz lesz-e mert mindenki ugyan azt írja
2016. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
felesleges persze, én azért félek, mert inkább ezt nézik mint a hozott jegyeket
2016. jan. 8. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja hogy évről-évre egyre könnyebb. Hát nem biztos hogy egyetértek, de a tavalyi elég könnyű volt. A magyartól tartok csak kicsit, mert matek szakra megyek szóval az nagyon megy, a magyar meg nem mindig :). Nem nagyon félek tőle, nem akarok ezen idegeskedni, úgyis lesz még a héten nyelvvizsgám meg versenyeim, szóval elég lesz, ha csak péntek este pánikolok :). Egyébként az emberek nagyobb részének a magyar sokkal könnyebb, a matek meg nehéz, hát nekem meg pont fordítva :). Egyébként sok sikert kívánok mindenkinek :)!
2016. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minden évben ugyanazok a feladattípusok vannak, persze van egy-két változtatás, de keretében az egész ugyanolyan. És kétlem, hogy évről-évre könnyebb, szerintem ugyanolyan.


Elvileg tavaly nagyon nehéznek találták a matekot, viszont az országos átlagok azt mutatták ki, hogy a magyar volt a nehezebb, szóval szerintem most nehezebb matek következik. De kinek mi nehéz, ez relatív.


Sok sikert! Ne görcsölj rá, ne félj, ha sokat gyakoroltál, menni fog.

2016. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én rémesen izgulok, bár jártam felkészítőre. Úgy érzem, nem készültem eleget. magyartól nem félek annyira, de ha a matekra gondolok, hát görcsbe rándul a gyomrom. Mindenki azt mondja, hogy "túlreagálom" a dolgot (pedig még előtte állok...) és nagyon remélem, hogy jól fog sikerülni! Sok sikert, nyolcadikosok!!!
2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én eléggé félek a felvételitöl, de ha gyakoroltál és jól ment akkor neked nem kell.
2016. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia! Én is sokat gyakoroltam, de egyszer sikerül, egyszer nem. Van, amikor 78 pont, van amikor 55.

Matekból jó vagyok, de volt olyan teszt, aminek a 8. kérdésétől kibuktam...

Szóval én is parázok eléggé!

2016. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg sem tudom tippelni, mondjuk nem is akarom hogy mi lesz.

Itthon matekból írok 31, 33 de volt 24 pontos feladatsor is.

Magyarból is volt 24 pontos, de 37 is a 40-ből (ugyanis a fogalmazást nem számítottam bele)

2016. jan. 8. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagyon félek...Egy félévig készültem heti 2*..De még mindig nagyon félek,nem bízok magamban,felkészületlennek érzem magam...Pedig mindenki azt mondja hogy úgyis menni fog...A magyar mindig 40felett van de azért nagyon félek,hogy kapok egy olyan nehéz fogalmazási témakört vagy leblokkolok és nem megy majd semmi a magyarból se....

Sok sikert nyolcadikosok!Kívánom hogy én is és Ti is odakerüljetek be ahová akartok!!

2016. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!