Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az normálisnak számít, ha 2...

Az normálisnak számít, ha 2 hét alatt kell levizsgáznom matekból, kémiából, fizikából, informatikából és mikroökonómiából?

Figyelt kérdés
Holnap lesz ökom és kémiám. A kémia anyagnak csak a felénél tartok, ökonómiából az utolsó témakörbe még bele se néztem. Nyugtassatok meg, hogy nincs minden veszve :D Szükségem van egy kis támogatásra, úgy érzem, hatalmas a nyomás rajtam, és hogy nem fog sikerülni...

2016. jan. 8. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normálisnak számít, ilyen dolog az egyetem, ha az ember nem valami láblógatós képzésen van. Én is szenvedek, párom még inkább, neki jövőhéten egymás után következő három nap lesz három nehéz vizsgája, szóval most párhuzamosan tanul rájuk, de nyilván baromi kevés az idő.


Ne add fel semmiképp, próbáld a lehető legtöbbet kihozni belőle! Nem szégyen a bukás sem, hogyha úgy alakul, hogy te megtetted, ami tőled telt, mégsem sikerült a vizsga. Nálam volt olyan, hogy előre láttam, hogy ez képtelenség lesz, és megpróbáltam úgy strukturálni mind a tanulást, mind a vizsgákat, hogy felállítottam egy sorrendet, és amik a legfontosabbak voltak, azok sikerültek, ami pedig a többihez képest hanyagolható volt, azt sajnos el kellett engednem. De nem ezen múlt az életem, később sikerült bepótolni, kijavítani.

2016. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, normálisnak számít.
2016. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne add fel! Még nincs veszve minden.

Meg fel lehet venni újra. Nem kötelező a mintatanterv szerint haladni.

2016. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek szerint nem egyedi a helyzetem, így egész másképp állok hozzá :)

Megrögzött optimista vagyok, így nem adom fel soha :) Meg ha valamire nem is tudom a választ, még úgy is 25 százalék esélyem van eltalálni (4 helyes kérdés közül kell választani).

2016. jan. 8. 13:09
 5/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, az nem én vagyok :D
2016. jan. 8. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális.


Egyrészt miért 2 hét? Kicsit rövid ez vizsgaidőszaknak.


Másrészt 5 tárgy? Nem sok egy kicsit? Főleg az előbbit figyelembe véve.


Harmadrészt, ez milyen szak? Érdekes a tantárgyak kombinációja.


Nekem összesen 2 vizsgám volt a vizsgaidőszakban, ami nálunk 5-6 hét hosszú.

2016. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Műszaki menedzsernek készülök távúton. Hidegzuhanyként ért amikor kiderült hogy nem január-februárban, hanem december-januárban vannak a vizsgák...

Úgyhogy decemberben gyorsan megcsináltam a 4 legkönnyebbet - szociológia, műszaki ábrázolás, anyagtan, környezetvédelem.

Januárra maradtak a felsoroltak, amikre már dec. 19-e óta készülök, de pl infoba és fizikába még bele se tudtam nézni...

Holnap van mikroökonómiám és kémiám, jövő szombaton matek+fizika, 23-án szombaton pedig informatika.

2016. jan. 8. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Aha, értem, akkor már világos, mi ez az érdekes kombináció. Viszont akkor nem 5 darab 2 hét alatt, hanem 9 darab 6 hét alatt. Hát az sem sokkal jobb. Én nem értem, minek ennyi vizsga.
2016. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen szakra jársz, hogy csak 2 vizsgád volt?
2016. jan. 8. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!