Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Muszáj bejárni szilenciumra...

Muszáj bejárni szilenciumra kollégiumban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Másod éve vagyok kollégista, szoba szilenciumos voltam tavaly illetve az idei évet is szobán tanulással kezdhettem, viszont, most félévtől valószínű újra be kell járnom szilenciumra.

Viszont, megkerestek diákmunka lehetőséggel, ami hétköznapokra esne, és szívesen vállalnám, csak az a gond, hogy a tanulószoba idejébe esne.

Ilyenkor mi a teendő, szülő kérvényezhetné hogy ne kelljen ez esetben bejárnom?



#kollégium #diákmunka #szilencium #tanszoba #kollégium kötelező tanszoba
2016. jan. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy csomóan eljárnak ide-oda. Beszélj a koleszos nevelőddel, biztos elenged, max. egy igazolást kell kérni onnan ahol dolgozol :)
2016. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2016. jan. 9. 09:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Még ha esetleg valaki tudná a jogszabályi hátterét, hogy szülői kérésre törvényileg kötelességük hogy bele egyezzenek, vagy pusztán csak kedvességből tehetik meg?
2016. jan. 9. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ha betöltötted a 16-ot,akkor el kell szerintem hogy engedjenek,ha szülöd beszél a koliigazgatóval vagy a nevelőtanároddal:)
2016. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm! Betöltöttem, nemsokára töltöm a 17. évet. Természetesen ment a zöld pipa mind a két válaszolónak! :)
2016. jan. 9. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!