Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már késő most elődönteni,...

Már késő most elődönteni, hogy egy olyan tárgyból akarok érettségizni, amiből osztályozó vizsgát kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem tanulhatok suliban spanyolt, viszont önszorgalomból évek óta foglalkozom a nyelvvel, középfokút is szereztem most nyáron.

Végzős vagyok, eddig a német volt a választott tárgy, de hadilábon állok vele, meg nem is köt le...

Most néztem utána, és elvileg osztályozó vizsga ellenében erettsegizhetnek spanyolból. Ráadásul akkor jelentkezzetnék egyetemen romanisztikára. Viszont attól tartok, már késő most szólni erről.


2016. jan. 12. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem sietted el. De ha az iskoládban van spanyoloktatás, akkor még megoldható, de a tanároktól kell megkérdezni.
2016. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha a suliban lenne spanyol oktatás, német helyett azt tanulnák.

Igazából tudom, hogy ezt így elég húzós lenne elmondani az ofőnek, tuti kiakadna. Mentségemre szóljon, ezelőtt fogalmam sem volt arról, hogy ugyan körülményesen, de van esélyem spanyolból érettségizni.

Csak egyáltalán nem merem megkérdezni... :S

Ráadásul már teljesen beleéltem magam abba, hogy nem nem kell többet a némettel szenvednem. :)

2016. jan. 12. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérdezd meg, és érettségizz németből. Nekem aztán mindegy.
2016. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végzős vagy?
2016. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De akkor minden év anyagából kéne tenned osztályozót

(ha eddig nem tettél)

2016. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenkor kérvényt írni?
2016. szept. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, mi a menete, végül maradt a német, az ofő és a némettanár közös erővel meggyőztek (én meg jól hagytam magam, na mindegy)
2016. szept. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!