Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatika - Corvinus?

Gazdaságinformatika - Corvinus?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, de már lassan gondolgozom, hova szeretnék továbbmenni. Kitűnő voltam elozo ket evbe, es ugye nem kotelezo sem matek sem info emelt érettségi, szerintetek be tudnék majd kerülni azok nelkul is, ha kozepszinten 5os leszek vagy egy emelt kellene? Eleg változatosak voltak pontszamok is, iden vajon mennyi lesz? Mitol fugg ez, pl 2013-ban 350, 14-ben 390, tavaly mar 400...

2016. jan. 13. 22:01
 1/5 roxor3 ***** válasza:
Nem, árt ha van legalább 1 emelt szintű érettségid, de legalább 80% körül, 2 emeltnél megkapod a 100 többletpontot, vagy ha van középfokú nyelvvizsgád 28at, felsőfokért 40et azt hiszem. Én NG-re gyúrok most. 460 pont kell nekem, azaz kettőből kellene 90%os érettségi (emelt) ami nekem kereskedelem-marketing és német lesz.
2016. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy középfokú már van, most csinálom iden masikat is, abból a 40 plusz pont összesen meglesz, az lemaradt. Ezekkel együtt, 419korul lenne ha érettségik is 90% korul meglennenek. De ez azért nem életbiztosítás akkor. Huhh.. Sok sikert:) Emelt matek mostanaban eleg nehez viszont, nem?:/
2016. jan. 13. 22:12
 3/5 roxor3 ***** válasza:
Én nekem a közép is bőven elég mert elég hülye tanárom volt gimibe.. bizok benne ha sikerülne baromi jo lenne
2016. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Német erettsegire ugyanugy van emeltre az 50 pluszpont?:O Azt hittem hogy csak felveteli tárgyakból.
2016. jan. 13. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Jól hitted, de NG-re választható felvételi tárgy az "egy idegen nyelv".

Amúgy én erősen javaslom a felsőfokú nyelvvizsgát egyetem előtt, alatta sokkal nehezebb. (Általában valakinek Nyelv/Matek/Infó/Gazdasági tárgyak valamelyike nem megy, annak ellenére, hogy jó a többiből)

2016. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!