Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek lesz szombaton felvételi?

Kinek lesz szombaton felvételi?

Figyelt kérdés
Nekem Kaposvár Munkácsy Mihály Gimibe Szombatoon ti izgultok?? én nagyon! :)

2016. jan. 14. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak, akik most nyolcadikosok, illetve azoknak, akik 8- illetve 6-osztályos gimnáziumba készülnek.
2016. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Aki felvételizik mindenkinek szombaton lesz... Erre rájöhettél volna a nevéből ugyanis Központi Felvételi
2016. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia, én holnap felvételizek! :(

Nyolcadikos vagyok, szörnyen izgulok, remélem nem lesz nehéz! Te hányadikos vagy?

Sok sikert kívánok, majd írd meg, hogy hogy sikerült! ;)

2016. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is nyolcadikos vagyok, és most nem izgulok. Nem tudom hogy csinálom, mert én mindig is nagyon izgulós fajta voltam. Hét elején annyira féltem a holnaptól, hogy rosszul lettem meg hasonlók :D De ma nem, teljesen nyugodt vagyok. Sőt, igazából várom is, hogy túl legyek rajta. Mondjuk holnap reggel én is biztosan félni fogok egy kicsit, de egyenlőre jól vagyok. Sok sikert kívánok, adj bele mindent! Menni fog, higgy magadban!:)
2016. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én még nem izgulok annyira, de ahogy ismerem magam, ott helyben össze fogok esni. :D


Jó felvételit mindenkinek! :) Írjátok majd meg, hogy sikerült, hány pontot szereztetek!

2016. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én is holnap írok, nagyon picit izgulok, sok sikert mindenkinek! :)
2016. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is holnap írom, most jelenleg nagyon nyugodt vagyok,majd ott előtte fogok elkezdeni parázni c:

Mindenkinek a legjobbakat!:) (Én a Váci Madách-ban írom)

2016. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is holnap fogom írni.Mindenkinek sok sikert!
2016. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Csatlakozom. Én is holnap írom. Őszintén, én eléggé izgulok, de próbálom magamat nyugtatni, hogy minden rendben lesz.

Sok sikert kívánok én is mindenkinek!:)

2016. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is holnap írom, remélem jól fog sikerülni. Mindenkinek minden jót kívánok! :)
2016. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!