Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most szombaton felvételizek,...

Most szombaton felvételizek, sokat gyakoroltunk, de mégis tartok tőle. Tényleg van okunk félni, nekünk nyolcadikosoknak?

Figyelt kérdés
Nem szoktak felpörgetni az ilyen versenyek, meg ilyenek, de ez a felvételi eléggé...Teljesen nyugodtan is betudnék menni de egyszerűen esélytelennek érzem, hogy nyugodt maradjak...

2016. jan. 14. 15:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én is holnap írom. Én nyugis zenéket tervezek hallgatni és igyekszem nyugodtan és odafigyelve megírni. Amit tudok javasolni: pihenj, menj ki egy kicsit levegőzni, aludj eleget. Remélem segítettem valamennyit. :)
2016. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sok sikert, de nem tudom..olyan nyugtalan vagyok, pedig csak holnap lesz:(
2016. jan. 15. 15:49
 3/15 anonim válasza:
Én is holnap írom és én is nagyon izgulok. De kitartást! :)
2016. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Társulok... Én is holnap írom, és nagyon, nagyon félek. De az egyetlen lehetőség, hogy megnyugszunk és megcsináljuk!
2016. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sőt, még én is csatlakozok. Annyira be vagyok rezelve, de szerintem mindannyiónknak menni fog! Majd megírjátok, hogy hogy sikerült nektek?

Sok sikert mindenkinek! ;)

2016. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is nyolcadikos vagyok, és most nem izgulok. Nem tudom hogy csinálom, mert én mindig is nagyon izgulós fajta voltam. Hét elején annyira féltem a holnaptól, hogy rosszul lettem meg hasonlók :D De ma nem, teljesen nyugodt vagyok. Sőt, igazából várom is, hogy túl legyek rajta. Mondjuk holnap reggel én is biztosan félni fogok egy kicsit, de egyenlőre jól vagyok. Sok sikert kívánok mindenkinek, adjatok bele mindent! Menni fog, higgyetek magatokban!:)
2016. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is holnap írom, jelenleg nyugodt vagyok. c: Majd a helyszínen viszont szerintem én is neki fogok állni parázni .

Mindenkinek a legjobbakat.:'D

2016. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
mindenkinek sok sikert! én is holnap írom annyira félek man a hajamat tépem.... :( remélem nem lesz nehéz!
2016. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezkegyetlenul nehez volt......a matek....fuuu
2016. jan. 16. 15:36
 10/15 anonim válasza:
Az biztos. :( Szerintem idén volt a legnehezebb.
2016. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!