Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az erdőmérnöki szakon mennyire...

Az erdőmérnöki szakon mennyire nehéz a kémia és a fizika?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam van egy nagyon kicsi. És a kémia és fizika nem a kedvenceim :(

2016. jan. 15. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az.

Ennyi ne tántorítson el a célodtól, lesz ott valószínűleg nehezebb is, amiről most még nem tudsz.

2016. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014-be végeztem mint erdőmérnök. Kémia puska meg csalás az egész hogy őszinte lesgyek. Fizika az nehéz, mert szóba van a vizsga, a gyakorlati feladatok sem egyszerűek. Kb . egy erős középszintű illetve egy gyenge emelt szintű érettségi színvonala. De ennél lesznek sokkal nehezebb tárgyak is amik pl. fizikára épül, szilárdságtan, akkor ott vannak a növényismerettan itantárgyak, dendrológia, növényrednszertan, ott tényleg sokan buknak, a fizika ahhoz képest apró gond :). Egyébként teljesithető, utóbbi 2-3 évbe sokat esett a színvonal. Úgy mondanám 2011-2012-ben volt az ,hogy akkortól boldog boldogtalan elvégzi. Még 2013-ban 5 ember végzett időben, tehát 5 év alatt, addig 2014-ben már 30 ember kb, 2015-ben pedig kb. 40 ember tudta megcsinálni 5 év alatt az öt évet, és ez nem a jobb fejű diákok okozzák. Én 6 év alatt csináltam meg, mert bizony nálunk növénytanból még nagyon megszórták az embereket.
2016. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ui. 3 félév kémia, meg most nem tudum fizika 1 vagy két féléves lett -e nekem még két félév volt nem épp kevés, mellé van még statika, szilárdságtan. Tehát azért van műszaki vonal !Ezekre meg majd épül az olyan értelmetlen és vicces tantárgyak mint az útépítés és tervezés, na az az igazi szop-- :)
2016. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát, akkor belehúzok fizikából :'D
2016. jan. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!