Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen kiadhatak információ...

Egyetemen kiadhatak információt a szülőknek?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy elmúltam 18, ha a szüleim felhívják az egyetemet hogy xy után érdeklődjenek, akkor meg fogják nekik adni amit kérnek?

2016. jan. 16. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintme nem, főleg telefonon
2016. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze én is így gondolom, csak nem hiszem hogy ezt túlzottan figyelnék aztán a rábeszélésre csak előjön az emberi oldaluk az ügyintézőknek és nem foglalkoznak majd a szabályokkal - ettől félek.
2016. jan. 16. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno a beiratkozáson ki kellett tölteni egy papírt arról, hogy az egyetem ki számára adhat ki rólunk adatokat, mibe egyezünk bele. Nálatok nem volt ilyen?
2016. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem semmi ilyenre, pedig kitöltöttem párpaírt.
2016. jan. 16. 21:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Átnéztem amiket ki kellett tölteni, sehol sincs ilyenről szó, csak 1 jognyilatkozatról pályakövetés céljából, a többinek köze sincs a témához.
2016. jan. 16. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet kiadni senkinek semmilyen infót,igaz papírt mi sem írtunk alá,de kihangsúlyozták az elején . (PTE)
2016. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Viszont akkor az hogy lehet, hogy régebben anyám tudott nekem dolgokat elintézni egy másik egyetemen? Pl átrakni a felvételim idejét. Vagy ez csak onnantól érvényes, hogy felvesznek?
2016. jan. 16. 23:43
 8/10 anonim ***** válasza:
aha,szerintem igen
2016. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a szülő intézhet dolgokat, ha igazolni tudja, hogy a gyereke nevében jár el (mert pl. az külföldön van vagy kórházban). De nálunk is elmondták beiratkozáskor, hogy nem adnak ki semmilyen adatot a tanulmányainkról vagy kolihoz kapcsolódóan (azt se mondhatják meg, hogy ott laksz-e a koliban vagy nem). Szóval ha kirúgnak akkor se mondhat mást az ügyintéző, illetékes, mint hogy XYról nem adhatok ki adatokat. Se egy vizsga eredményét, se az átlagot semmit.
2016. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az valamiben biztos számít, hogy nagykorú vagy-e, illetve meghatalmazással lehet intézkedni. De csak úgy bemondásra nem adnak ki infót.
2016. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!