Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek vagy így esélyem...

Szerintetek vagy így esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
a 2016/2017-es tanévben mennék,most nyolcadikos vagyok és a tegnapi írásbeli pontjaimat magyarból 46-ra, matekból 20-24 körülire saccolom,hozott pont max lenne.első helyre a debreceni fazekas gimi spanyol kéttanát néztem ki,második helye pedig az ady gimi angol kéttannyelvűjét.. de attól félek ilyen gyenge matekkal sehova sem vesznek fel. szerintetek érdemesebb lenne elhagyni a fazekast és inkább az adyt írni 1. helyre? egy jó szóbelivel lenne esélyem szerintetek?

2016. jan. 17. 11:27
 1/2 Kovács Elu válasza:
35%
Szia a 2016-os az az a tegnapi felvételi matekból nagyin nehéz volt a többi évhez képest és elvileg leengedik majd a ponthatárokat.. szerintem van esélyed bekerülni:)
2016. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a Fazekasba szeretnél menni, mindenképpen azt jelöld meg elsőnek. Nem vesztesz vele semmit, max. felvesznek a 2. helyen megjelölt helyre. Azért 3.-nak már mindenképpen olyat írj be, ahova biztosan felvesznek és szívesen mennél.


Lehet, hogy idén alacsonyabb pontok kellenek, mert másoknak is gyengén ment a matek, egyáltalán nem biztos, hogy nem kerülhetsz be.

2016. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!