Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljon egyetemen az,...

Mit csináljon egyetemen az, aki ki szerette volna javítani a 3-as vizsgáját, de az 2-es lett?

Figyelt kérdés
Meg volt az első egyetemi szívásom is. Nem tudom miért akartam kijavítani a 3-as vizsgámat mikroökonómiából, megőrültem teljesen. Aztán már kicsit unottan készültem, a második vizsgára az első után, amire nagyon készültem, de képtelenség, mivel az egész szivatás.. Lehet valamit még tenni, vagy fogadjam el, hogy egy szerencsétlen vagyok? Valaki járt már hasonló cipőben?

2016. jan. 20. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy ez járható út-e, de ha írsz annak, aki beírta jegyet, hogy javítani szeretnél, akkor ő talán tudja törölni, és úgy tudsz menni. Ha indexbe írta be, akkor sehogy.
2016. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kurzusfüggő, nálunk akad 1-2 olyan jó fej tanár, akikkel ezt le lehet zsírozni, de alapjáraton ennek ez a rendje. Mindig az utolsó vizsgaeredmény az aktuálisan véglegesnek mondható jegy. Amikor elmentél javítani, akkor ezzel számolnod kellett volna. Ha olyan a tanár, megpróbálhatsz vele beszélni, egyéb esetben ez "tanulópénz".
2016. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében mindegy, hogy a kézi indexbe írta-e, vagy sem, mert az elektronikus tanulmányi rendszerben sem szabályszerű utólag módosítgatni dolgokat. Ismerek olyan intézményt, ahol az oktatónak 30 perce van módosítani egy vizsgajegyet, és utána vége. Ettől függetlenül lehet beszélni az oktatóval, hátha akar és tud tenni valamit, de ha nem, akkor sajnos fogadd ezt el.
2016. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nagyon szomorú lettem :( de most írtam egy levelet a tanárúrnak. háát azt mondják ebben az évben szigorú... de hátha. egy próbát megér. :)
2016. jan. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!