Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni a VI. kerületi Kölcsey Gimibe? Van ott egyátalán bentlakási lehetőség?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló voltam/vagyok 8 évem alatt, a felvételimet úgy 75 pont körüli saccolom. Úgy olvastam, hogy 100 pont a felvételi, 50 pontot lehet vinni a jegyekkel, illetve 50 pont a szóbeli. Szerintetek van esélyem bekerülni franciára? És olvastam, hogy nincs saját kollégiuma, de azt is olvastam, hogy tudnak segíteni az elhelyezésben. Mivel én vidéki vagyok, nagy szükségem lenne erre. Van esetleg, aki jártas a dologban?

2016. jan. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan elég lesz :)

Tavaly 162 pont volt a ponthatár, amitől felvettek embereket.

Ha a francia kéttanra gondolsz, ott nincs szóbeli, ha a nyek franciára ott van :) Nagyon egyszerű amúgy, tuti be fognak hívni, onnan meg már úgy fog menni, mint a karikacsapás.

2016. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én úgy olvastam, hogy az ötéves francia kéttannyelvűn van magyar szóbeli. :) Amúgy a bentlakásról nem tudsz valamit esetleg?
2016. jan. 20. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, tényleg, most olvasom, hogy tényleg van magyar szóbeli a Kölcseyben. Tavaly, meg azelőtt még nem volt, úgyhogy biztos változtattak idén valamit :S

Nem tudok sajnos a bentlakásról semmit :( Saját kolesza tényleg nincs. Meg kell nézni, milyen kollégiumok vannak a közelben, illetve a beadott jelentkezési lapnál be kell jelölni, hogy kérsz kollégiumi ellátást. Lehet, hogy akkor már ők automatikusan elintézik, ezt nem tudom pontosan.

2016. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben már megoldódott! :)
2016. jan. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!