Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tegnap lett meg a vizsgám...

Tegnap lett meg a vizsgám eredménye (elégtelen), hétfőn van a harmadik és egyben utolsó vizsgaidőpont. Addig nyilvánvalóan nem tudtam a gyűjtőszámlámra pénzt varázsolni, mi legyen?

Figyelt kérdés

A tanárnő elég szigorú, sokaknak szüksége lenne még egy alkalomra, mégsem hajlandó negyediket kiírni. (Nálunk a legtöbben a minimum 3-nál jóval többet hirdetnek)

Mi legyen? Menjek el, és próbáljam megbeszélni vele vagy ez már reménytelen?


2016. jan. 21. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reménytelen. Ha van kereszt, jelentkezz vizsgakurzusra. Többet kell tanulni!
2016. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És miért nem utaltál még tegnap? Mindenképp beszéld meg vele, hátha. Csak akkor tudsz a Neptunban 3. vizsgára jelentkezni, ha rögtön utalod is a lóvét, vagy rögtön levonja?
2016. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha fel tudod venni, az elszámolás félév után lesz.
2016. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak akkor tudom felvenni a vizsgát, ha a kiírt vizsgadíjat már be is fizettem. Az összeget hiába utaltam el egyből, nem érkezett meg mára, ma éjfélkor pedig lejár a jelentkezési határidő.

Szóval semmi értelme hétfőn elmenni és megpróbálni megbeszélni a tanárnővel, hogy valahogy oldjuk meg? Esetleg ha most írnék neki egy e-mailt?

2016. jan. 21. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van hétfőn beszélni vele, mert nem engedheti úgy megírni, hogy nincs neptunban felvéve a vizsga. Esetleg egy 4. időpontot lehet kérdezni, de azt is 2-3 héttel korábban kellene kiírnia neptunban. Sok mindent már a tanár se tudna kezdeni, max. vizsgakurzust tud kiírni ha akar és még van rá idő.
2016. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írtam egy emailt, hisz veszíteni valóm nincs. Válaszolt is rá és szerencsére megírhatom :)) Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt.
2016. jan. 21. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:

"de azt is 2-3 héttel korábban kellene kiírnia neptunban".

ez hülyeség 1-2 nappal vizsga előtt is kiírhat vizsgát főleg ha szükséges.

2016. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, nálunk benne van a viszgaszabalyzatban, hogy 2 vagy 3 héttel korábban ki kell írni Neptunban a vizsga vagy vizsgakurzus idopontjat. Lehet masik egyetemen nincs ilyen szabaly, nem tudom, en abbol indultam ki azon az egyetemen milyen szabalyok vannak ahova en jarok. Nem tudom mik azok amik csak nalunk vannak meg mik az egyseges szabalyok ennyire reazletesen nem ragtam at magam a tvsz-en.
2016. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ilyen szabály nálunk sincsen, még ma is írtak ki vizsgát. Nyilván nem tudhattad, hogy máshol nem így van, szerintem ezzel nincsen probléma.

A fő, hogy megírhatom hétfőn jelentkezés nélkül is :))

2016. jan. 23. 01:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2016. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!