Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom melyik szak való...

Nem tudom melyik szak való nekem? Bővebben lent ->

Figyelt kérdés
Szóval azt tudom, hogy tovább kell tanulnom. A legjobb az lenne, ha találnék szakot az SZE-n. Olyan állásban tudom elképzelni magam, mint mondjuk egy bankban ülő ügyintéző, vagy önkormányzatoknál, szóval röviden egy kis átlagos munkahelyen ahol megvan a fix feladat és csinálni kell. Nem akarok sem feltalálni semmit sem ilyesmi. Még egy szakboltban eladónak is el tudnám magam képzelni. Érdekelnének a felsőfokú szakképzések is, valakinek van ezzel tapasztalata? Aki tudna szakot mondani, és esetleg jártas a témában/azon tanul adna kicsit bővebb leírást, és hogy később merre lehet elhelyezkedni?

2016. jan. 24. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 450 pontot el tudsz érni, akkor pénzügy és számvitel. Ez olyan munka lesz, beülsz az irodába azt egész nap papírokat gyártasz, illetve gépre viszed, amiket kell. Még jól is fogsz vele keresni.
2016. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!