Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai szilenciumba...

Középiskolai szilenciumba mennyire lehet jól tanulni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől koleszos leszek. Azt már tudom hogy 16-tól 18-ig van szilencium (vagyis nálunk). Viszont úgy hallotam a szilenciumba nem lehet jól tanulni, ez tényleg így van? Vagy iskolafüggő? Szigorú suliba megyek, szóval szerintem ott csönd van, de kíváncsi vagyok más véleményére.
2016. jan. 24. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolafüggő.
2016. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

engem mindig az zavart, hogy ott ültünk 40-en a szilóteremben, és nem lehetett hangosan felmondani, vagy kimenni vízért, vagy szólni kellett, hogy "kimehetek pisilni?" stb. ja és nálunk is 4-6-ig volt sziló, én meg tipikusan éjjeli bagoly vagyok, este tudok tanulni.

középiskolai eredményem elég gyatra is emiatt, utolsó évre inkább bejártam, az érettségim is jobban sikerült ennek köszönhetően. az egyetemen meg 5 félév alatt valahol 4.7 lehet az átlagom (szte msc).

nálunk úgy volt amúgy, hogy aki elérte a 4.5-öt, az tanulhatott a szobájában, ha meg 4.2 volt, akkor csak az egyik szilóra kellett bejönnie.

2016. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!