Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek várjak egy 1 évet...

Szerintetek várjak egy 1 évet és készüljek rá vagy vágjak bele most?

Figyelt kérdés
Idén végzek jogászként és szeretnék valami teljesen mást is tanulni, hogy biztosítsam a jövőmet. Legjobban a mérnökinformatikus képzések érdekelnek. Egyetlen problémám ,hogy az érettségi óta nem foglalkoztam matekkal, ami már több mint 5 éve volt( Ráadásul feltételezem ,hogy az egyetemi szintű matematika teljesen más dimenzió). Egyébként magával a tárgyal nem voltak problémáim az érettségim is ötös lett annak idején, csak már semmire nem emlékszem az alapműveleteken kívül. Arra lennék kíváncsi ,hogy szerintetek mérnökinfón( óbudai esti) munka mellett fel lehet e közben zárkózni vagy inkább várjak 1 évet miközben frissítem a tudásomat?

2016. jan. 27. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele. A nyáron azért nézd át a középiskolás matekot, de egyébként semmi extra, ott is átismétlitek meg kb mindent az alapoktól tanítanak.
2016. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mérnökinformatikán amúgy sem annyira a matek a nehéz, szóval semmiképp se várj, jelentkezz most!
2016. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is most menj, mert 1 év hosszú idő. A tudásodat annyira simán feltudod frissíteni még most is, ha hetente rászánsz pár órát, hogy ne legyen gondod, vagy nyáron, ha akkor több időd van. Felesleges, ezért kihagyni egy évet. Hajrá.
2016. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is afelé hajlok, hogy szeptembertől elkezdem. Csak nincs semmi személyes tapasztalatom ezen képzésekről, így kicsit ódzkodom tőle, hogy nulla alaptudással bevállaljam napi 8 óra munka és nyelvtanulás mellett( az angol tudásom mellé jó lenne még egy nyelv).
2016. jan. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!