Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba vennének fel?...

Melyik suliba vennének fel? Illetve melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vörösmarty M. gimnázium Budapest, Csik F. gimnázium Budapest, Teleki B, gimnázium Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium, Szinyei Merse Pál gimnázium Bp., Újbudai Széchenyi I. gimnázium., Petőfi S. gomnázium Budapest. 5.-6. osztályos jegyeim: 4-5 7.-8. osztályos jegyeim: 3-5 központim: magyar: 33 matek: 12 (ezek nem a valódi tudásomat tükrözik. nézzétek meg az idei (2016-os)felvételit)

2016. jan. 27. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A Vörösmartyba szerintem nem vennének fel, a Teleki kérdőjeles, de az, hogy 3 és 5 között vannak a jegyeid nem sokat mond.

Tavaly a Petőfiben 1. voltam, 86 pont központival (kitűnő tanulmányi eredmények+maxos szóbeli), elég gyenge tanulók mennének oda oda, talán van esélyed. (Természetesen én nem oda mentem).

Vallásos gimnáziumba nem mentem volna.

A többit nem nagyon ismerem, azon túl, hogy elég gyengécskék.

Elég könnyű volt az idei felvételi, pár ponttal magasabbak is az átlagok, mint az elmúlt években, szóval lehet kicsivel magasabbak lesznek a ponthatárok.

Szakközépiskolán nem gondolkodtál?

2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!