Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 55 pontos központival és...

55 pontos központival és kb.4,5-ös átlaggal melyik budapesti gimnáziumokba vennének föl?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon elrontottam a központimat...de tényleg..itthon eddig mindig 70-80 pont körül írtam erre most 55. Nagyon szomorú vagyok,majdnem az egész délutánt végigsírtam. Kérlek segítsetek! Nyelvi szakra szeretnék menni lehetőleg angol-francia.Kölcseyt meg a xantust néztem eddig. Oda szerintetek fölvennének? A Telekiről meg már rég lemondtam.. Kérlekszépen minden választ szívesen várok. Az is érdekel hogy nektek hány pont lett. Nagyon szomorú vagyok.

2016. jan. 25. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Színyeit már nézted, Leőveyt?
2016. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szinyeit néztem...ezekbe tuti fölvennének szerinted?
2016. jan. 25. 16:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi sem tuti, de érdemes sokat beírni. Sajnos ez gyenge lett, kell más terv is.
2016. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De milyen sulikat ajánlanál? Kölcsey esetleg?
2016. jan. 25. 22:04
 5/14 anonim válasza:
80%

Szia. Mintha a lányomat olvasnám. Pont 55 pontot írt és 4,5-ös átlaga van és ugyan ezeket az iskolákat nézte ugyan ezekre a szakokra. Mi is nagyon el vagyunk keseredve. Most, hogy mindenki ezekbe az ismert gimnáziumokba akar menni , számításba vettünk no name gimiket is. Szólnál nekünk, ha valami sorrendet össze tudsz kapirgálni? Mi is megírjuk, hogy mire jutottunk.

Köszi

2016. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sokakkal beszéltem és mintha valamelyik javító tanárnak nem volt kedve javítani és mindenkinek ráírt 50-55 pontot a dolgozatra.(írhatott volna inkább unalmába 60-65 pontot 😂) Na de mindegy ne keseredjetek. Reméljük mindenkinek ilyen lesz ... Ráadásul anyukám tanár és ma volt a születésnapja és nem akartam ennyi ponttal őt lesokkolni úgyhogy holnap lesz a nagy nap 😂 Eddig egy iskolát találtam ahova elméletileg felvennének...kerék általános iskola és gimnázium... Már a neve is furán hangzik de legalább gimnázium és pont a közelembe van. Remélem anya majd betuszkol valami jobb gimibe.Na de majd holnap megkérdezem az anyukámat és akkor majd több információval tudok szolgálni. Sok sikert azért nektek is!! Ha behívnak tititeket szóbelite onnan már nyert ügyetek van.
2016. jan. 26. 00:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Kölcsey francia szak volt a terv,de jelen állás szerint 104 pontunk van.Ez pedig oda biztos,hogy kevés.
2016. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne keseredjetek el, vannak iskolák az első 20 után is. Esetleg Petőfi, József Attila, Kosztolányi (ez véletlenül mind költő), de ott a Móricz, Vörösmarty, Ady, Budenz is. Persze nem mindegy, mennyit kell utazni.
2016. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És szerinted ezekbe tuti fölvesznek? Vagy ez mind az "álom" kategória? Amúgy köszönöm szépen a válaszokat.
2016. jan. 26. 19:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis álom. Van esélyed, csak nézz utána.
2016. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!