Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Szadam2001 kérdése:

Van esélyem bekerülni a Budapesti Fazekas Mihály Gimnáziumba egy (sajnos csak) 76 pontos felvételivel és maximum hozott pontokkal? Illetve egyáltalán behívnak szóbelizni (Társadalom tudomány)? Egyébként milyen szokott lenni egy ilyen szóbeli vizsga?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 15:31
1 2 3
 11/23 Bogi11 ***** válasza:
Jelenlegi Fazekasosok, akik már odajártok, megtennétek, hogy egy kicsit meséltek az iskoláról? Az én gyerkőcöm csak jövőre fog felvételizni, és eddig a Fazekast elérhetetlennek gondoltam, de kezdem azt gondolni, hogy talán mégsem az. És egyedül itt találtam társadalomtudományi tagozatot, míg több helyen is van humán,de neki a történelem van az érdeklődése középpontjában, nem annyira az irodalom. Angolból B2 szinten van, és addig még fejlődik is remélem. :) Megkaptam az idei 9A órarendjét, és azt láttam, hogy a 4 angol mellett 3 2. idegennyelv óra van egy héten. Meg lehet a 4 év alatt a 2. nyelvet is legalább középfokon tanulni ? Töri óra is 3 van egy héten. A matek mennyire erős a matekos osztályhoz képest? Láttam, hogy van 8. óra is , de talán inkább szakkörök. Meddig vagytok az iskolában általában? És mennyit tanultok otthon? Van időtök másra is? Az én gyerekem vízilabdázik, és nem is szeretné abbahagyni. A tanárok mennyire "kockafejek", nem túl poroszos az oktatás? Diák közösség hogy működik? Hogy érzitek magatokat? Köszönöm előre is a választ.
2016. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. :)
2016. febr. 28. 13:44
 13/23 Bogi11 ***** válasza:
Sok sikert! Majd mesélj a történtekről! :)
2016. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi hogy olyan rég nem jelentkeztem, csak elég csalódott voltam a szóbeli után, vagyis nem is csalódott, hanem nem igazán tudtam vajon mi lesz belőle, nem is sikerült túl jól:24 pontos lett, DE: sikerült, úgyhogy ezt a GYIK posztot ajánlanám mindenkinek, aki próbál nagy dolgot csinálni,de nincs elég önbizalma. :)... Nagyon szépen köszönöm így utólag a sok biztatást és segítséget amit kaptam tőletek... Ezt részben nektek köszönhetem! :)
2016. ápr. 20. 20:13
 15/23 A kérdező kommentje:
*nagy dolgot tenni.
2016. ápr. 20. 20:15
 16/23 Bogi11 ***** válasza:
Ha jól értem felvettek??? :) De jó! Gratulálok!!! :) Jövőre mi is megcélozzuk. Addigra te már be tudsz számolni a tapasztalatokról. :)
2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2016. ápr. 20. 23:06
 18/23 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek! :)
2016. ápr. 20. 23:08
 19/23 Bogi11 ***** válasza:
Köszönöm!!
2016. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Na,milyen az élet a suliban?:)

Én most vagyok 8.-os,oda tervezek menni..

2016. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!