Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes menmem 4,5-ös átlaggal? (Budapesten belül)

Figyelt kérdés
Az utobbi evekben, minden evben 4,4-es atlagom volt, tavaly 7.ev vegen 4,5. Elsosorban angol nyelvet, vagy mediat szeretnek tanulni, egy viszonylag eros gimnaziumban. (Nem szeretnek megfulladni a tanulastol, de tartani szeretnem a szintet) Ezeken gondolkoztam, bar meg nem vagyok tul jartas a temaban, nemsokara kezdodnek a nyilt napok, ugy talan konnyebb lesz, de: Kispesti Deak Ferenc Gimnazium, VIII. keruleti Korosi Csoma Sandor, Karinthy Frigyes Kettannyelvu, Zrinyi Miklos gimi, Szent Laszlo, Szent Istvan es Weores Sandor Alt. iskola es Gimnazium. Egyenlore sok, leszeretnem szukiteni a kort. Tudnatok velemenyt mondani ezekrol a gimnaiumokrol? :) Elore is koszonom

2015. okt. 11. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A Szent István (ha a 14- kerületire gondoltál) az ország egyik legerősebb iskolája, nem javaslom, de 4,5-tel nem is valószínű, hogy felvennének.
2015. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szent László!!! nem tudom mennyire bírnád, meg, h elég-e a pontod, de a média nagyon jó! csak ajánlani tudom:)
2015. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Sorrend:

1./ Szent István: nem sok esélyed van

2./ Karinthy: nagyon jó felvételivel esetleg van esélyed (nagyon jó suli, ajánlom!!!)

3./ Szent László: jó felvételivel van esélyed

4./ Deák: nagy eséllyel bejuthatsz (a felsoroltak közül nem egy erős iskola, de nem rossz)

5./ Weöres Sándor: u.a. mint a Deák.


Körösi Csomát és a Zrinyit nem ismerem, de nem tartozik az erős, jó iskolák közé.


Ajánlom még a Madáchot (VII. ker). Kb. a Szent Lászlóval van egy súlycsoportban.

2015. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem a Deákba járni..Nagyon jó suli! :) <3
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zrínyibe ne menj! Kispesti Deák Ferenc Gimnázium egy jó iskola!:D Csak a Deák!:D Írj üzenetet, és akkor segíthetek még neked:)
2015. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antal15 ***** válasza:
Zrínyibe tényleg ne gyere, én oda járok, rém rossz iskola!!!
2015. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik kerület ?
2016. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de nekem is hasonló kérdésem lenne. Tudnátok ajánlani gimiket ?? Nem erős gimikről lenne szó. Nagyjából megvan hogy hova jelentkezek de a mentő sulikat még nem tudom. Ezért kell egy olyan suli (lehet szakgimi, gimi, technikum) ahova könnyen felvesznek. Kb négyes az atlagom. Budapestire gondolok kb a 5,6,7,8,9,10 kerben

2021. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdező és a 16:09-es válaszokónak ajánlom a Vörösmartykat, illetve a Kölcseyt, Telekit, Leöveyt, Szinyeit

De ha érdekel az István, tudok róla mesélni, oda járok

2021. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!