Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetnem, ha 1. félévben...

Kell fizetnem, ha 1. félévben otthagytam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Debreceni TTK karon tanultam és már az első félévben passzíváltam. Az első félév végén beadtam egy elbocsátási kérelmet és elfogadták. Megkérdeztem a TO-n, hogy lesz-e ennek valamilyen anyagi vonzata, de nem tudtak rá válaszolni. Esetleg valaki, aki átment már ezen, tudna segíteni? Előre is köszönöm!
2016. jan. 28. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel passzív volt az első félév, ezért nem kell.
2016. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello! A második aktív félév megkezdéséig szabadon abbahagyhatod. Ha később adod fel, akkor vissza kell fizetned az állami támogatást.
2016. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 29. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont azt azért jegyezd emg, hogy noha az első aktív félév után még nem kell fizetned, ha otthagyod az egyetemet, ha később mész el, azt az első félévet is kiszámlázzák neked.
2016. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!