Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jelentkezek felsőoktatásba...

Ha jelentkezek felsőoktatásba meddig adhatok le plusz nyelvizsgát igazoló papírt?

Figyelt kérdés
Tehát ha a februári jelentkezési határidő után megszerzem a nyelvizsgát meddig tudom azt leadni? Több helyen június 10-et olvastam.

2016. jan. 31. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Júliusban szokott lenni a dokumentumpótlás határideje, addig meg kell, hogy legyen a keményfedelű bizonyítványod.
2016. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Április 30-ig le kell nyelvvizsgáznod, csak azt fogadják el, amit eddig az időpontig megcsinálsz, különben nincs garantálva, hogy elkészül a dokumentum a hiánypótlási időszakig. A hiányzó dokumentumok feltöltési határidejét nem tudom fejből, de a felvi-n biztosan le van írva 100 helyen, ha máshol nem, az e-felvételiben. Biztosan később van, mint az érettségik, hiszen meg kell kapnod az érettségi bizonyítványt végzősként, hogy fel tudd tölteni.
2016. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!