Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van rá esélyem,...

Szerintetek van rá esélyem, hogy bejussak általános orvosira? (orvostanhallgatók és mostani felvételizők véleményére nagyon kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es a gimiben. (6 osztályos képzésben veszek részt)

A félévi bizonyítványom szinte kitűnő lett amit már elé régóta hozok.(egyedül magyar nyelvtan ami 4-es) Tavaly is voltam biosz versenyen ahol elég jó eredményt értem el. Mindig is érdekelt a biosz, fizika, kémia és nem mellékesen jó is vagyok belőlük. Azonban lehet, hogy elkövettem egy nagy hibát azzal, hogy nem mentem át biosz tagozatos osztályba mert nagyon bírom a mostani osztályom. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e 11. és 12.-es fakultációval felkészülni úgy hogy fel is vegyenek orvosira?

Köszi előre is a válaszokat!:)



2016. febr. 8. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Siman lehet, de ha tudsz, akkor eljarhatsz majd 11-12-ben magantanarhoz is. De tenyleg tedd oda magad rendesen! Viszont az egyetemen is, miutan bekerultel, ugy hallottam, hogy eleg nehez az orvosi. En "csak" mernoki szakon vagyok, de itt is kell am rendesen tanulni. Sok sikert neked! :)
2016. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is matek tagozatos voltam, utolsó 2 évben voltam fakultációs illetve jártam kémia tanárhoz külön, illetve már 10.-ben bejárogattam szakkörre. Mindkét emeltem 85-90 között lett.
2016. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!