Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg hátrányosabb a Pázmány...

Tényleg hátrányosabb a Pázmány diploma egy ELTE-s diplománál? Álláskeresés esetében?

Figyelt kérdés
Nem tudok a két egyetem között dönteni, ezért kérnék ranácsot, köszönöm!

2016. febr. 11. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül.
2016. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen diploma.

Pld. a jogi diplománál többet "ér" egy ELTÉ-n szerzett. Ha valahova jogászt keresnek, akkor a tapasztalatom az, hgy két azonos szintű jelentkező között dönthet az, hogy hol szerezte a diplomáját.

2016. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Esetleg valami bővebb indokú válasz, lehetőleg nem tőmondat?

Nincs itt pázmányos vagy eltés? Nehéz lenne segíteni? Tanácsot adni?

Tényleg nem tudok dönteni, ma kell eldöntenem, mert később bizonyos okokból nem tudok hitelesíteni. Btk-ra van csak lehetőségem, de félek, hogy az elte sznob hely és arra fókuszál, hogy kiszórja a nem milliárdos diákokat a sok szivatással..stb. a Pázmányon meg ott a kötelező holokauszt, meg Piliscsabán van a központ. Az Árpád híd egy putri tanya, elég sz@r lenne onnan éjjel hazamenni. Tele van "olyanokkal".


Légyszíves, segítsetek! Nagyra becsülöm, hogy egyetemre mehetek, de nehezen döntök! :(

2016. febr. 11. 15:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló, a tőmondat az elsőnek szólt!
2016. febr. 11. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A kötelező holokauszt olyan óra, hogy nem kell bejárni, és a vizsga otthonról interneten történik, tehát a google a barátod lesz. :)
2016. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pázmányon végeztem, de egy ilyen általános kérdésnél mégis mi a lótúrót vársz? Mondj konkrét szakot legalább, és konkrét választ kapsz.

Egyébként most már sok szak beköltözött, én éveken keresztül jártam jártam haza Piliscsabáról, és semmi problémám nem volt az Árpád-híddal. Ha meg a Holokauszttal van bajod, az független az egyetemtől.

2016. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és volt egy példa, hogy jogász szakmában különbséget jelent. Az én szakmámban pl. magasról tesznek rá, honnan van a diplomád.
2016. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz az Árpád hídnál, amikor fél óránként van vonat a Nyugatiba?
2016. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Az ELTE egyáltalán nem sznob, és nem néznek ki, ha nem vagy milliárdos. Ha ez tart vissza, ne tartson.
2016. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek!

Nincs bajom a zsidó holokauszttal, de nem értem, miért élvez prioritást más népírtásokkal szemben, mikor az örményeket is halomra ölték több milliós nagyságrendben, az indiánokról és a "kedves" Sztálin dolgairól nem is beszélve..ennyi.


Történelem, régészet, szlavisztika és néprajz érdekelne.

Köszönöm a segítséget még egyszer!


Nem drágább a vonatjegy? ( bocsánat, ha butaságot kérdezek előre is)

2016. febr. 11. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!