Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-ÁJK jogász szak levelező...

ELTE-ÁJK jogász szak levelező munkarendű képzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szegeden tanulok jelenleg, másoddiplomának szeretném munka mellett (miután végeztem), és ha már úgyis levelező, akkor inkább az ELTE-re felvételiznék. (A sokat kell tanulni szövegtől kíméljetek, nem vagyok nagyképű, főleg, hogy anonim az oldal, de nem "büfészakra" járok most sem.)

2016. febr. 13. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt pár levelezős ismerősöm, én nappalin kezdtem anno, a 450 emberből maradt kb. 50 db harmadévre. Érdekes élmény volt, hogy másodévesen egy egész levelező évfolyamot vágtak meg PJ-ből.

Alap a csúszás, akár +1-3 év sem ritka, és nem azért mert hülye emberek járnak oda, hanem nagyon sok szemét tanár van ott, az oktatás mg gyakorlatilag nulla. Sőt nem egy tanár gondolja úgy, hogy levelezős jogászokat nem szabad kiengedni az egyetemről...


Én munka mellett ha már jogot tanulnék tuti nem az elte-re mennék, hanem máshová, ahol könnyebben megszerzem (az ugyanannyit érő) diplomát. És nem azért mert az a könnyebb, hanem hosszú távon az ember lelki és elme állapota meghálálja.

2016. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szemét tanárok, sok tanulás, hogy nem a hülyék csúsznak, lelkimegterhelés...stb nem ismeretlen. Orvosi az első diploma... Én is tudnék mesélni.
2016. febr. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!