Jól értelmeztem?

Figyelt kérdés

már elküldtem a bizonyítványaim másolatát, hitelesítőt az oktatási hivatalnak, de kiderült, hogy mégis lenne feltölteni való dokumentumom, illetve lemaradt érdemjegyek, akkor új hitelesítő adatlapot kell nyomtanom és utána küldeni a legelső adatlapnak?

Ezt megtehetem valóban ? El fogják fogadni ?



2016. febr. 13. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de kérdezd meg a felvi ügyfélszolgálatától.
2016. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen újat kell küldened, mert változnak rajta az adatok. Ügyfélkapuval egyszerűbb lett volna.
2016. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Thxx ! Megnyugodtam .
2016. febr. 14. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja az oktatási hivatalnak nem kell elküldened a bizid másolatát, csak a kinyomtatott hitelesített lapot. Persze ha elküldöd baj nem lesz belőle, csak kidobják.

Mindent töltsél fel, mert hiába postázod, ha nem töltöd fel, nem ér semmit, az olyan mintha nem csináltál volna semmit.

2016. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A felvin azt olvastam, ha valaki nem tud szkennelni, feltölteni akkor postázni kell a bizonyítvány másolatokat . Én speciel nem tudok szkennelni, hiába is fényképezem le a biziket nagyon gagyin néznek ki . Hát nem égetem magamat, hogy ilyent töltök fel .
2016. febr. 14. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor küldjed postán. Tényleg lehet postán is. Ajánlottan küldjed, hogy tudd majd igazolni. Egyébként ha gagyin néz ki az nem számít, csak olvasható legyen.
2016. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!