Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Konkrétan titeket mi tesz...

Konkrétan titeket mi tesz boldogtalanná/mi okoz bennetek rossz érzést az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra, hogy mi az, amiért nem szerettek bejárni az iskolába, amiért rosszul érzitek magatokat, valamint ami kimerültté és fáradttá tesz benneteket. Fontos lenne számomra, hogy minél többen válaszoljatok, ez amolyan "közvélemény kutatás", és kíváncsi vagyok minél több ember válaszára. Ha szeretnétek, kérlek írjatok privátban, de ha jó nektek, válaszoljatok itt.


Köszönöm előre is! :)



2016. febr. 17. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem egy időben az idegesített, hogy óráról órára "beosztották" a napom:( Igazából 11-ben kezdtem kibukni ezen, amikor már másfél éve 38 órám volt egy héten és szinte minden nap fél nyolctól negyed négyig volt tanítás. Meg persze utána még a tanulnivaló... Nagyon elegem volt már mindenből. Az érettségi előtti utolsó évben már nem emésztettem magam miatta, részint akkor már jóval kevesebb óránk volt, részint rövidebb is volt a félév, részint akkor már láttam "fényt az alagút végén":S De úgy egy éven át eléggé le voltam hangolva, pedig szinte kitűnő voltam, mint mindig, szóval a tanulás nem volt valami megterhelő, az a része nem jelentett semmi stresszt.
2016. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!