Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket a Kőbányai Szent...

Titeket a Kőbányai Szent László Gimnáziumba hány ponttal és milyen jegyekkel vettek föl?

Figyelt kérdés
Az informatika szakra szeretnék menni,az összes jegyem félévkor és tavaly év végén 5-ös lett,a központi felvételim 69 pontos lett.Van esélyem bekerülni?

2016. jan. 27. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj, biztos felvesznek! :) Én is most felvételiztem, az én pontom is ilyen lett. Nyugtasson az, hogy te kitűnővel mész mások viszont nem biztos!
2016. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Azt gondolom, hogy a 69 pontos eredményed alatt a matek és a magyar pontjaidnak összegére gondolsz. (ha jól sejtem... egyébként mennyik lettek a pontjaid külön-külön?)


Szóval...a Lászlónak van egy saját pontszámítási rendszere, azaz egy képlet, amibe be kell helyettesíteni az eredményeket. A választott tagozattól vagy fakultációtól függően másképp számítják be a matek és a magyar pontokat, így ezek összege is más és más lesz. Tehát ha a te írásbelis pontjaid összege 69, a Lászlós összeg ettől lehet eltérő, sőt nem lehet, hanem biztos. Az infón szóbeli nincs, tehát a képlettel számolható eredményed a végső pontszám. Ettől még az esélyedet nem tudom, de próbáltam a számolásban segíteni. :)

2016. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!