Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi jelentkezésnél...

Egyetemi jelentkezésnél fizetés? Miért írja ezt ki?

Figyelt kérdés

Február 12-én utaltuk át a jelentkezéshez a 2000 Ft-ot, amit kellett, fel is töltöttem a banki bizonylatot. Február 13-án hitelesítettem, ki is írta a rendszer, hogy sikeres volt.

Viszont még mindig az van a fizetéshez írva, hogy 2000 Ft fizetési hátralékom van, azzal tisztában vagyok, hogy csak 15-e után kezdik el jóváírni a befizetéseket, de lassan lejár a hitelesítési határidő is végleg, és nekem még mindig azt írják, hogy fizetnem kell.

Ha elviekben mindent elintéztem, akkor csak érvényes lehet a 4. megjelölt szakom is ugye?



2016. febr. 19. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi. 15-e óta ez a 4. munkanap, rájuk szakadt most egy csomó befizetés, idő, míg feldolgozzák. A lényeg, hogy a bizonylatod meglegyen, ha később mégis gond lenne, tudod igazolni, hogy befizetted.


De nem lesz gond.

2016. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"azzal tisztában vagyok, hogy csak 15-e után kezdik el jóváírni a befizetéseket"

Akkor mi a probléma? Elkezdték, de még nem fejezték be.


"de lassan lejár a hitelesítési határidő is végleg"

A fizetési határidő 15-e volt, vagyis már lejárt.


"Ha elviekben mindent elintéztem, akkor csak érvényes lehet a 4. megjelölt szakom is ugye?"

Igen. Te fizettél. A fizetési határidő =/= azzal az idővel, mire fel is dolgozzák a befizetést! Ez sehol nincs így, emiatt kár izgulni.

2016. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi első, a bizonylatot elraktam, remélem minden oké lesz így.
2016. febr. 19. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!