Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvételi jelentkezésnél...

Felvételi jelentkezésnél melyik éri meg jobban az átutalás vagy internetes bankkártyás fizetés (Erste Diákszámla)?

Figyelt kérdés

Most nyitottam Erste Diákszámlát, és még sosem utaltam sehova. Melyik lenne olcsóbb/jobb a felvételi jelentkezésnél: a netbankos átutalás vagy az interneten keresztüli bankkártyás fizetés?

Illetve ha az utalás akkor ha ezt írják:

"Az átutalásról szóló bizonylat másolatát a felsőoktatási felvételi jelentkezés érvényességéhez az E-felvételi felületén fel kell tölteni"

akkor az utalás után a bizonylatot printsreen-nel szedjem le, vagy meg fog jelenni valami szöveg, amit ki kell nyomtatni és beszkennelni? Vagy milyen formátumban töltsem fel?

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2014. febr. 9. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankkártyás fizetés. Ingyen van és azonnal jóváírják. (Míg az átutalás pénzbe kerül és a bizonylattal is kell szórakozni.)
2014. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bankkártyás fizetés ilyen módon ingyenes? Mert a boltban történő kártyás vásárlásért levontak.
2014. febr. 9. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A boltban is ingyenes a kártás fizetés... nem tudom, miért vontak azért le pénzt...
2014. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is Erste Diákszámlád van? Tőled nem szoktak levonni?
2014. febr. 9. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van és nem szoktak. Mint ahogy a hirdetmény szerint is ingyenes a kártyás fizetés.
2014. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!