Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan budapesti (vagy környéki...

Olyan budapesti (vagy környéki) erős (! ) gimánizumot keresek, ahol az angol nyelvre nagyon nagy hangsúlyt fektetnek. (? )

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani néhányat? :)

Tehát lehet kéttannyelvű is, de a lényeg, hogy az angol mellett az egész gimi erős legyen. Pl. Apáczaiba szerettem volna először jelentkezni, de nem tudom, hogy ott mennyire fontos a nyelv. Egyetemre Skóciába szeretnék majd járni, ezért kérdezem :) Köszönöm előre is!


2010. márc. 31. 19:14
 1/6 anonim válasza:
A budapesti Szent László Gimnáziumról jokat lehet hallani, de a helyedben valamelyik kettannyelvube mennek. En csak egy kis varos kis gimijebe jartam, de igy is meg lehet elni Angliaba:) Nagyon sok mulik rajtad is. Ha ujrakezdhetnem a gimit kettannyelvube mennek, mert ott mas tantargyat is tanulsz mas nyelven, es ez neked jo lenne hogy szokj mas tantargyat angolul.
2010. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én kéttannyelvű szakközépbe járok, a felsőbb évesek még a szakmai tárgyakat is angolul tanulják (mi is azt fogjuk)
2010. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. ápr. 1. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megvannak az alapjaid és rendelkezel kellő szorgalommal, akkor az Apáczaiban megtanítanak angolul.

A mi osztályunkból négyen is brit egyetemre mentek.


Üdv: T.Z. 2008-as évfolyam


20/F

2010. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Karinthy Frigyes Gimnázium Budapest egyik legerősebb gimnáziuma, a XVIII. kerületben van. Ott van kéttannyelvű angol tagozat, és ha jól tudom, van is kapcsolata többek között skóciai intézménnyel is.:)

Ezenkívül a Szent László Gimnázium tényleg szintén az egyik legjobb, bár ott csak emelt angol van, de azért ott is jól meg lehet tanulni a nyelvet.:)

2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eötvösben van nyelvi szak, 0. évfolyammal.
2010. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!