Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Kéttannyelvű...

Karinthy Frigyes Kéttannyelvű Gimnázium (Bp.18. ker) Hány ponttól lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy tavaly hány ponttól vett fel a Karinthy az emelt angol tagozatára? 160 pontom van most, így lehet esélyem a kéttanos németre, angolra, vagy esetleg az emelt angolra?

2016. febr. 24. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Két évvel ezelőtt 161 pont kellett német kéttanra, 172 pont pedig angol kéttanra.

Emelt angolra nem tudom, de oda kevesebb kellett. De 150 pont alatt nem nagyon lehet labdába rúgni. Szóval szerintem jól állsz, hogy felvegyenek emelt angolra, esetleg a német kéttanra, de szerintem angolra ez kevés lesz :)

2016. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy a 161 (német) 172 (angol) évben (2014) mennyi volt a szóbelire behívás ponthatára? Mert abból lehetne sakkozni. Most a németen 105 volt.
2016. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy 42 pontos lett a szóbelim, és 158 pontom van. A németre szeretnék menni. Nagyon határeset....
2016. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még annyi lenne a kérdésem, hogy eddig angolt tanultam de elgondolkoztam ugye a német kéttanon is. Érdemes lenne így elkezdeni?
2016. febr. 26. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 176 pontom lett es en a sima angolra szeretnek menni. De szerintem teged felvennenek ennyi ponttal mert pl en nem elsonek jeloltem.:)
2016. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kéttanos nyelvi előkészítőn lehet teljesen nulláról is kezdeni :)
2016. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Angol kéttanra nincs sok esélyed. Német kéttanra és emelt angolra van esélyed.

Szerintem német kéttanra érdemesebb menni, mint emelt angolra (ha felvesznek). A német kéttanos osztály több, mint fele 0 német nyelvtudással jön.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2016. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!