Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! Eötvös József Gimnáziu...

FONTOS! Eötvös József Gimnáziumban (Bp. ) lehet választani biosz szóbelin ember- és növény/állattan között?

Figyelt kérdés

#biológia #szóbeli #Eötvös József #Eötvös #gimnázium Eötvös József Gimnázium
2016. febr. 25. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Húzol egy tételt, amin vagy embertan, vagy növény/állattan lesz. De egyébként ezeken a tételeken kívül még csomó más anyag van, ami tétel a szóbelin.

2016. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányomtól ma megkérdezte a vizsgáztató, hogy melyikből szeretne felelni, és azok közül húzhatott.
2016. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fuu koszonom a valaszokat!:) hogy ment neki?
2016. febr. 25. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól sikerült neki. :) De hogy valami neked is jó hírt írjak, úgy láttam, hogy minden teremből jó érzéssel jöttek ki a vizsgázók, és senki nem mondta, hogy szadiztak volna vele. :) Elég sokat kérdeznek a szabadidőről, érdeklődési körökről, jó ha ezekre is készülsz a válaszaid átgondolásával, mert szerintem itt már mindenki elég okos, és a személyiség, kiállás is sokat számít.
2016. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!:) ma megyek,remelem jol sikerul!
2016. febr. 26. 10:30
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos, azóta voltam bent, es akit esetleg utólag érdekel a kérdés: igen, lehet választani!:) megkérdezte a biosz tanár, hogy mit vettünk legutóbb (miből szeretnék "felelni")

Nagyon kedvesek voltak, szóval ne féljetek! ^.^

2016. febr. 26. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy az ideiglenes rangsor alapján felvettek-e?
2016. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az ideiglenes alapjan nem vagyok az első harmincban termtud.-on, de eselyem lenne bekerülni.

Angol nyeken viszont bent vagyok! :)

Te is jelentkeztél az Eötvösbe? Ha igen, melyik tagozatra és bent vagy-e?

2016. márc. 20. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen jelentkeztem, természettudományira, matekra és humánra, mindegyikre felvettek, és humánra megyek, szóval már egy kicsit több esélyed van. :)
2016. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wow, gratulálok! Akkor évfolyamtársak leszünk, én végül angolra megyek. ^.^
2016. ápr. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!