Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-re szeretnék menni...

A BME-re szeretnék menni építészmérnöki karra. Tudnátok véleményt mondani róla? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Érdekelne még az is hogy mennyire kell tudni jól rajzolni és hogy a rajz része mennyire tanulható. Nekem szerintem a műszaki rajz része jobban menne mert sosem voltam olyan tehetséges rajzos te van térlátásom. Viszont nagyon szeretek tervezni is csak félek hogy nem fogom tudni megvalósítani a terveim. Még az is érdekelne hogy kb. hány év alatt végzi el egy nem kiemelkedően tehetséges ember?

2016. febr. 26. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Van ugye egy rajz alkalmassági vizsga, azon át kell menni, nincs mese. Az nagyon jó, ha van térlátásod, igazából főleg ezt nézik az alkalmasságin, meg hogy mennyire tudod alkalmazni a perspektívát, ilyesmi. Amúgy van egy felkészítő rajztanfolyam is, amit minden ősszel indít a BME, jó sok pénzért, de megéri. Be lehet anélkül is jutni, van rá nem egy példa, de azért sokan veszik igénybe ezt a lehetőséget, és szerintem nem bánják meg. Az is jó, ha megy a műszaki rajz, bár ott inkább az a fontos, hogy szeresd is csinálni. Hogy érted, hogy félsz, hogy nem tudod megvalósítani a terved? :D Ééés, ez is sokmindentől függ, öt éves ugye az osztatlan képzés, 1 év csúszás egyáltalán nem meglepő, szóval szerintem ilyen 6 év az átlag talán. :) Ha van még kérdésed, bátran írj privit. Remélem, tudtam segíteni. Sok sikert! :)

2016. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!