Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középsuli ügy. Melyik legyen,...

Középsuli ügy. Melyik legyen, nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Elsőnek Almádi kéttannyelvűt jelöltem meg de az ideiglenes sorrendben nincs sok esélye hogy bekerüljek.

Utolsónak az Ajkai Bródyt, utolsó előttinek pedig a Padányit jelöltem meg. Légyszi segítsetek hogy melyik jobb iskola mert mégy lehet változtatni a sorrenden.(kérlek ne rosszakaratú kommenteket írjatok)

Azt is megköszönném ha leírnátok hogy melyik iskolában milyen a társaság, ....stb.

A válaszokat előre is kösszi!

;)



2016. febr. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hanyadik helyen állsz?

Nézted az előző éves statisztikákat?

Almádiban 2 éve 179. (70 embert vettek fel), tavaly 153. volt az utolsó bejutott (60 embert vettek fel).


Sajnos egyik említett iskolát sem ismerem :( Más sulit nem jelöltél még?

2016. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kösszi

Amint mondtam 1. Almádi (123. helyen állok)

2. Lovassy általános

3. Vetési általános

4. Lóczy (Füred)

5. Padányi

6. Bródy Imre (Ajka)

Szerintetek melyik lenne jobb végső esetre: Padányi vagy Bródy (főleg nyelvvizsgázni szeretnék közép és felső fokúra)

2016. febr. 26. 22:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és a Bródiban az emelt szintű angolt, a Padányiban pedig a humánt
2016. febr. 26. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, úgy látom, az Almádiban is még az esélyes kategóriába tartozol. Nem tudom, hogy a többi iskolánál melyik helyeken állsz, de hogyha ott is hasonló, "biztosabb" helyen, akkor tökmindegy, hogy mi az 5-6. sulihelyed, ha az első 4ben már jó helyen vagy.
2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!