Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miert nem tudok kijonni 150...

Miert nem tudok kijonni 150 ezer forintbol ugy, hogy alberletre nem kell koltenem semmit?

Figyelt kérdés
Azt azert hozza kell tennem, hogy soha sem bulizom inkabb a tanulmanyaimra fokuszalok (bar ennek ellenere az elozo feleves atlagom csak 3.6 lett ami szornyu ha azt nezzuk, hogy ez a szak az almom), sok konyvet megveszek ami kell a targyaimhoz mert a konyvtarbol nem tudok 20 konyvet hetente kikolcsonozni, emelett a kajara is rengeteg penz megy el. Hogyan osszam be a penzem?

2016. febr. 26. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kaján úszik el a pénz. Próbáld meg kerülni a nasit, és ha lehet, főzz magadra étterem helyett.
2016. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy írj le minden forintot, amit elköltesz. Egy hónap múlva már okosabb leszel.
2016. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy a írj le minden elköltött forintot, meg persze, hogy mit vettél (csoki, csipsz stb). Nálam ez bevált. Azért 150 ezret böven be lehet osztani (napi 5 ezer forint).
2016. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálni kell egy táblázatot: Bevétel-kiadás. (Én excel-táblában szoktam, úgy egyszerűbb).


Utána az adatokat elemezni kell, mire megy el, hol lehet spórolni. 150 ezer havonta baromi sok, nem tudnám elképzelni magam, hogy annyit vásároljak...


Igaz, a spórolásnak is külön technikája van, azt is meg kell tanulni, mert ugye azt nem tanítják az iskolákban.

2016. ápr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aprilisban 210 ezerbol sem sikerult :D botranyos egyszeruen
2016. ápr. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!