Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TKK angol-fizika tanár?

ELTE-TKK angol-fizika tanár?

Figyelt kérdés
Mennyi pontomnak kéne lennie,hogy BIZTOSAN felvegyenek?

2016. febr. 29. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
500
2016. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első válaszoló, 500 ponttal BIZTOSAN felvennének :D

Viccet félretéve, ezt nagyon nehéz előre megmondani, mert évről évre nagyon változó. Annyi biztos, hogy kb. 350 fölött kéne lennie, de ez csak tipp.

Angol és fizika, nem olyan népszerű páros, mint mondjuk az angol-magyar vagy a matek-fizika, szóval a jelentkezők száma is igen csekély. Ez azt is eredményezheti, mint például ebben a tanévben, hogy ez a szak nem is indult el, mivel csak 2-en adták be a jelentkezést, és nem is az első helyen.

2014-ben 3-an jelentkeztek erre első helyen, mindhármukat fel is vették 417-es ponthatárral, 2013-ban meg két első helyes jelentkezés, és szintén mindkettőt felvették 351-es ponthatárral.

Ezek a felvi.hu-ról vannak, és ezek szerint ha csak 2-3 ember jelentkezik, akkor is elindítják a szakot, és igazából nem is számít, hány pontod lesz, mert ha tegyük fel, nagyon kevés, akkor nálad húzzák meg a ponthatárt.


Én anno angol-biosz párossal jelentkeztem, 370 volt a pont kellett, hatan adtuk be első helyen, és ötünket vették fel. (aztán azóta már mind az öten elhagytuk a szakot amúgy :D)

2016. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek jelöltem,400pontom van kb. Az már úgy elég? elvesznek 1 embert,ha csak én jelöltem?
2016. márc. 20. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
400 ponttal jó esélyed van rá, hogy felvegyenek. Mondom, ez egy nagyon pici szak, úgyhogy aki első helyen jelentkezik, valószínűleg felveszik, amennyiben ez a szám ilyen 3-5 kb.
2016. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-en jelöltük elsőnek..
2016. ápr. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!