Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gerincferdulessel lehetek...

Gerincferdulessel lehetek szakacs?

Figyelt kérdés
Szakacs szakra jelentkeztem, palyaalkalmassagin kerdeztek h van-e ferincferdulem es mondtam h igen. De azt mondtak h ahogy latjak nem annyira sulyos meg fuzot se hordok, hogy olyan nagy baj lenne. Szoval ugye ez nem nagyon szamit szakacsnal h van gerincferdulesem ugye? Nagyon felek, hogy ez miatt nem vesznek fel.

#szakács #gedincferdules
2016. márc. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

vazze azon izgulhatnál, hogy elmúljon

hátedzés, ne a gyógytornába bízz.

2016. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akinek gerincferdülése van általában nem csak a mozgáshiány hanem a szénhidrát és minőségi fehérje is hiányos a mindennapi kajájában

ezt valahogy nem mindig mondják el, pedig szerintem legalább annyira, ha nem fontosabb


gerincferdüléssel nem jó dolog egész nap ácsorogni, és főleg nem egész életedben ezt csinálni

2016. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mozgashianyos eletet biztos hogy nem elek! En tudom ,csak a kerdesre valaszoltal, de hiaba mondom, en akkor is szakacs szeretnek lenni. Csak az volt a kerdesem, hogy lehetseges, hogy ez miatt nem vennenek fel.
2016. márc. 5. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:
*mondod
2016. márc. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!