Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME mérnökinfó (? )

BME mérnökinfó (? )

Figyelt kérdés

Üdv,jelentkeztem a mérnökinfóra.Sokak szerintem számít az elő tudás sokak szerint pedig nem.Amivel én rendelkezem:

A matek 4es 5ös középszintűt rakok belőle.Fizikám nemnagyon volt tehát az 0 de beszéltem a megfelelő emberrel és mondta,hogy van ilyen féléves kurzus fizikából(?).Az informatika emelt szinten gond nélkül,programozás (C,C++,C#) nagyszerűen megy.Vélemények?Valamilyen bíztatást kérnék és tanácsokat.köszönöm!



2016. márc. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most valaki azt mondja nem elég, akkor nem iratkozol be akkor sem, ha felvesznek?
2016. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenről szó nincs.Csak tapasztalatokra,véleményekre voltam kiváncsi! :)
2016. márc. 4. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem emelt matek és fizikával érdemes oda menni. programozást teljesen elejétől veszik, bár határozottan gyors tempóban. fizika saját véleményem szerintem abszolút nem nehéz, a matek viszont az. rengeteg matek van.
2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az előző félév volt az első félévem mérnökinfon (BME).

Szerintem egyáltalán nem annyira kemény, mint amennyire mondják. Természetesen nem könnyű, de közel sem az, hogy ha tanulsz akk is kibukhatsz stb stb.

Én rendesen tanultam és matekoztam végig és 4.7-es átlagom lett. Emelt matek fizikával mondjuk a prog tudásom 0volt amikor jelentkeztem.

Amire figyelj, hogy ne lustulj el, mert ugye nem kötelező bejárni mindenre, de erre nagyon könnyen rá lehet fázni. Illetve tényleg gyakorolj és foglalkozz vele. Ha nem megy sok mindenkitől lehet segítséget kérni. Mondanám, hogy arra nagyon figyelj, hogy a prog beadandót időben kezd, mert nagyon sokan ráfáztak erre, de ha tényleg nagyszerűen megy akkor tudni fogod, hogy kb mennyi idő kell hozzá.

Szerintem simán menni fog, ha végig motiváltan tanulsz és odafigyelsz. Sok sikert!!

2016. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 4 Köszi szépen! :)
2016. márc. 6. 16:37
 6/6 anonim válasza:
an4lfabéta és 4gyhalott voltál egész gimnázium alatt akkor is tökéletesen feltudod venni az iramot csak tessék szépen tanulni folyamatosan, fizika =0 , prog c-vel fogsz kezdeni czirkos egy isteni tanár f4sza a jegyzet = kész élvezet összehozni egy 4-st 5-st, matek szop0roller azt feltétlen tanuld folyamat
2016. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!