Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvos laboratóriumi és képalko...

Kitti0322 kérdése:

Orvos laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai szak Miskolc?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz ez a szak? A kémiát és a bioszt aki csak felületesen tanulta az is meg tudja tanulni az ottani követelményeket? Én 23 éves vagyok már két éve dolgozom, de nem tetszik amit csinálok nem is keresek vmi jól, és nem tudom hogy felmondjam-e a biztos állásomat h elmenjek tanulni. Köszi a segétséget.

2016. márc. 5. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egészségügyben sem lesz túl nagy a fizetésed
2016. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, én idejárok :)

Nem annyira nehéz, de nem is könnyű... Az anatómiával megszenvedünk rendesen, de aki rendszeresen tanul és nem a lábát lógatja az megbírkózik vele :) A többi tárgy az első két félévben nem nehéz

2016. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ írtam privátot.
2016. márc. 6. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, én most fogok diplomázni. Megérte idejönni, nem volt olyan nehéz (pár tárgyat leszámítva), és a fizetés itt a legjobb az EÜ-s foglalkozások közül kb, ami persze még mindig nem kielégítő de ha ez érdekel gyere nyugodtan
2016. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is írtam privit :)
2016. márc. 12. 08:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is erre a szakra szeretnék jövőre jelentkezni.Melyikre érdemesebb menni Kaposvár vagy Miskolc?
2016. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Miskolcra járok, szerintem nagyon jó, a legtöbb tanár jófej, magas az oktatás színvonala, el is ismerik, az egyetem is nagyon jó tehát én csak dícsérni tudom és örülök hogy végül Miskolcra jöttem :)
2016. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írtam privit is mert még lenne kérdésem azoktól akik ide járnak
2016. aug. 1. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ez a szak Kaposváron?
2017. szept. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van
2017. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!